ŁÓŻKA, LEŻANKI IBIZA- OGRODOWE, ZEWNĘTRZNE…

ŁÓŻKA, LEŻANKI IBIZA TO MEBLE STWORZONE DO FUNKCJONOWANIA W WARUNKACH ZEWNĘTRZNYCH, W PRZYDOMOWYM OGRODZIE, WE WSZELKICH STRUKTURACH PUBLICZNYCH O CHARAKTERZE REKREACYJNO-WYPOCZYNKOWYM JAK BASENY, AQUAPARKI, WELLNESS & SPA.Nowoczesne łóżka ogrodowe Ibiza 180 Alto Ezpeleta Spa&WellnessPROJEKT ŁÓŻKA IBIZA, WRAZ Z REALIZACJĄ, POJAWIŁ SIĘ JAKO NOWOŚĆ NA TARGACH WYPOSAŻENIA HOTELI – EQUIP HOTEL  W PARYŻU, W LISTOPADZIE 2016r., GDZIE CIESZYŁ SIĘ OGROMNYM ZAINTERESOWANIEM. ÓW PRODUKT TO PRZEJAW ZUPEŁNIE NOWEGO SPOJRZENIA NA CZŁOWIEKA ORAZ NA JEGO POTRZEBY.

Łóżko IBIZA nie już tylko pojedynczą leżanką. To raczej w pełni kompletna baza wsparta na zręcznej, aluminiowej i prostej konstrukcji, na której funkcjonują regulowane ekrany z tkaniny dralon. Zapewnia to użytkownikowi możliwość kreowania sobie wymaganych warunków w zależności od zastanej, czy zmiennej w czasie sytuacji, także tej atmosferycznej. Dzięki tak innowacyjnej metodzie w intencję projektu wpisana jest przede wszystkim wielka dbałość i troska o bezpieczeństwo i intymność użytkownika. Fakt ten odgrywa szczególną rolę w przypadku obiektów użytku publicznego – typu plaża przyhotelowa, brzeg wzdłuż basenu, gdzie przeważnie spotykamy szpaler ciasno stojących łóżek. Nie zawsze gwarantuje to poczucie ogólnie rozumianego komfortu i dobrostanu, a tym samym nie stwarza choć minimalnych warunków intymności, w której to osoby wypoczywające mogą prawdziwie zrelaksować się, w oderwaniu od całej reszty.

Autorzy tak opracowanej całości konstrukcji – łóżka – leżanki, z perfekcją połączyli  formę estetyczną z funkcjonalną oraz z aspektem zdrowotnym. Pomyśleli o formie osłony przeciwsłonecznej – o zadaszeniu, a związany z tym zabieg prozdrowotny przybiera więc dość istotne dzisiaj znaczenie, jest wybitnie czytelny. Przekaz sugeruje, podpowiada, by kąpieli słonecznej zażywać z pełną rozwagą, by ciała zbyt obficie nie prażyć. Oferuje raczej odpowiednie warunki do należytej ochrony ciała, poddając tylko możliwość do indywidualnej regulacji.

Nowoczesne łóżka ogrodowe Spa WellnessLEŻANKI IBIZA TO PROMOCJA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.